PO CELÉ PRAZE A BLÍZKÉM OKOLÍ
MYJEME - ČISTÍME - UKLÍZÍME

slider2.png, 104kB slider3.png, 104kB slider4.png, 104kB slider5.png, 104kB slider7.png, 104kB slider8.png, 104kB slider9.png, 104kB slider10.png, 104kB slider11.png, 104kB

Naše reference

Od roku 1990, kdy byla naše firma založena, dodáváme úklidové služby mnoha veřejným institucím a soukromým subjektům, a také velkému množství domácností. Zde předkládáme ohlasy některých z nich. Další reference s kontakty na naše zákazníky Vám rádi zašleme na vyžádání.1.png, 6,0kB
HC Reality spol. s r.o.
"S firmou Zdeňka Dalíka - úklidové služby spolupracujeme již několik roků při úklidu domů, které jsou ve správě naší firmy HC Reality spol. s r.o. S prováděním úklidových prací v domech jsou spokojeni nejen vlastníci domů, ale i nájemci a rovněž naše správcovská firma. Za celou dobu naší spolupráce nedošlo k žádné výtce či reklamaci vůči prováděným činnostem fy Zdeňka Dalíka." "Podávám Vám tuto informaci a jsem s pozdravem"
ing. Mojmír Gottvald
tel.: 603 817 2542.png, 3,0kB
Národní Galerie Praha
"Pan Dalík myl na zámku Zbraslav - ve Sbírce mimoevropského umění Nírodní galerie v Praze okna v dobré kvalitě a vyhovující ceně."
Mgr. Filip Suchomel
ředitel Sbírky mimoevropského umění
NG Praha3.jpg, 17kB
safemed medical devices, s.r.o.
"Pan Zdeněk Dalík, úklidové služby, provádí v naší společnosti již několik let pravidelně mytí oken, natíral nám kontstrukce a čistil podhledy v našich čistých výrobních prostorách. S jeho prací jsme byli vždy velice spokojeni, protože ji odvedl vždy ve výborné kvalitě a v čase, který nám vyhovoval."
B. Smejtek
ved. pers. odd.
Tel: 604 275 4004.png, 16kB
FISCALIS
"V roce 2013 firma ADAPTA ÚKLID dvakrát uklízela naši budovu, byl proveden i celkový generální úklid. S prací odvedenou firmou ADAPTA jsme byli maximálně spokojeni."
Monika Jodlová
tel.: 734 445 4466.png, 6,5kB
ComAp, a.s.
Společnost pana Dalíka v naší firmě již několik let provádí úklidové práce, a to:

· mytí oken,
· mytí žaluzií,
· čištění koberců,
· mytí podhledů,
· mytí prosklených kójí,
· mytí schodištní stěny za pomoci zdvihací plošiny.

Vzhledem k technickému řešení budovy se jedná o práci se zvýšenou mírou rizika.
Se spoluprací s p. Dalíkem jsme spokojeni, a to jak s kvalitou provedení práce, tak i s finančním hlediskem a zejména s celkovým přístupem k zakázce.
Petra Kotalová
ComAp, a.s.
Tel. č.: 246 012 111JUSOS, spol. s r.o.
Firma ADAPTA úklid, Zdeněk Dalík prováděla úklidové práce v naší Administrativní budově v Praze 5 – Zličíně. Požadovali jsme mytí oken, mytí žaluzií, vstupu do budovy, mytí kancelářských dveří a schodištních oken. Práce byly provedeny v požadovaném termínu a ve velmi dobré kvalitě. Jsme spokojeni i s aktivním přístupem p. Dalíka k řešení celé zakázky. S firmou jsme se dohodli na dlouhodobé spolupráci.

15.10.2014
Ivana Flíglová
Tel: 602 276 197


Někteří naši další partneři: